Dzień otwartej szkoły w Ściegiennym

2013.06.07

W piątek 7 czerwca Ściegienny otworzył swoje drzwi dla gimnazjalistów chcących uczyć się w naszej szkole. Nauczyciele i uczniowie Ściegiennego przygotowali mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla wszystkich pragnących obejrzeć szkołę i czegoś się o niej dowiedzieć.

Gimnazjaliści oglądali V LO w formie zabawy - zbierając pieczątki podczas odwiedzania 16, wcześniej przygotowanych, stoisk i sal.

 W każdym punkcie na gimnazjalistów czekało mnóstwo różnorodnych atrakcji, zagadek i zabaw edukacyjnych. Były doświadczenia chemiczne, fizyczne, łamańce językowe, stoiska językowe, sala teatralna czy matematyczne sudoku.

Na uczniów czekał także zdrowy poczęstunek przygotowany na stoisku ze zdrową żywnością.

Ściegienniacy chętnie wcielili się w rolę przewodników - oprowadzali młodszych kolegów po budynku szkoły, ale też dzielili się swoimi doświadczeniami z nauki w V LO. Dopełnieniem wszystkich atrakcji były występy artystyczne - układy taneczne i występy szkolnego zespołu Band NO. 5.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym  w przygotowanie tego wyjątkowego dnia.
 Było to wyzwanie, ale też wielkie święto dla wszystkich, którzy czują się Ściegienniakami.obejrzyj galerię wszystkich zdjęć