WIECZÓR TALENTÓW


2013.12.12
 

12 grudnia 2013 roku mieliśmy okazję uczestniczyć w tradycyjnym już w naszej szkole Wieczorze Talentów. Podobnie jak w roku ubiegłym tegoroczna edycja zyskała wyjątkową angielską atmosferę i przebiegała pod hasłem: "Let's meet at 5 o'clock".

 

Na sali gimnastycznej zapanowała iście świąteczna atmosfera: na stolikach leżały gałązki choinek, tliły się światełka świec, a wokół roztaczał się zapach mandarynek.

 

Przybyli goście - dyrekcja szkoły, rodzice uczniów, przedstawiciele grona pedagogicznego oraz sami uczniowie - podziwiali popisy uzdolnionych wokalistów, muzyków (w tym niezawodnego zespołu szkolnego Band NO.5), tancerzy, akrobatów, żonglerów, fotografików oraz aktorów. Recytacje oraz piosenki nabrały iście międzynarodowego charakteru - słychać było język angielski, serbski a nawet koreański i oczywiście polski. Nowością w tegorocznej edycji wieczoru było przedstawienie teatralne z udziałem uczniów i nauczycieli.

 

Goście podziwiając talenty V LO, mogli częstować się aromatyczną herbatą (zgodnie z hasłem wieczoru) i częstować się słodkościami.

Na zakończenie spotkania szkolny chór Petrus wykonał kolędę „Cicha noc”, wprowadzając w świąteczny nastrój wszystkich zgromadzonych gości.

 

Okazuje się, że talentów w naszej szkole jest tak wiele, że gdyby nie ograniczenia czasowe, moglibyśmy podziwiać talenty uzdolnionej młodzieży jeszcze przez kolejne godziny...

 

Wszystkim uczestnikom Wieczoru Talentów dziękujemy i zapraszamy za rok :)

 

W fotogalerii możecie obejrzeć zdjęcia wykonane przez uczennice naszej szkoły: Kasię Sideł, Paulinę Brejdak oraz panią prof. Grażynę Nakonieczną.


[zobacz fotogalerię]