Bal Studniówkowy

2014.01.29
 

 

29 Blisko, coraz bliżej ….  Maturzyści odliczają dni do Matury

 

Studniówka naszego liceum odbyła się w tym roku w Best Western Grand Hotel ( dawne Łysogóry) i była jedną z największych tegorocznych imprez studniówkowych.

 

„ To wyjątkowa Studniówka, bo przypada w roku jubileuszowym naszej szkoły – powiedziała Monika Kajda-wicedyrektor VLO która przywitała maturzystów i rodziców. Niech ten pierwszy w waszym życiu bal będzie piękny. Życzę wam jak najlepszych wyników maturalnych, bo przede wszystkim od tego zależeć będzie  jak i wśród jakich ludzi przebywać będziecie w dorosłym życiu. Wprawdzie życie nie jest balem, ale może być tak piękne jak ten dzisiejszy bal”- życzyła uczniom Pani Dyrektor.

 

Zaczęło się tradycyjnie, od poloneza. Potem zrobiło się bardzo romantycznie kiedy zabrzmiała  Enya  i 16-osobowa grupa trzecioklasistów  zatańczyła pięknego walca w takt piosenki „Caribbean Blue”. Uczniowie przygotowywali układ od kilku miesięcy pod okiem Pani Jolanty Wołowiec i pomimo przykrej niespodzianki w postaci zgaszenia światła zaprezentowali się fantastycznie!Pokaz , po którym  uczniowie zatańczyli zabawnego twista, został nagrodzony gromkimi brawami . Po części oficjalnej  przyszedł czas na poczęstunek a potem sala zapełniła się tańczącymi parami. Zabawa trwała do białego rana i z całą pewnością można rzec, że była udana.  A przecież wiadomo : jaka studniówka, taka matura ;).

 

Walca pokazowego zatańczyli :  Klaudia Kosmala – Darek Wawrzycki, Małgorzata  Boruń- Krzysiek Jaros, Gabrysia Kokor – Bartek Osuch , Klaudia Toporek – Wiktor Walczykowski , Iwona Gutkowska – Karol Miszczyk,   Ola Gil - Max Wilczyński,  Iwona Cender – Dawid Mastalerz,  Magda Wijas – Adam  Matuszewski

 

 


[zobacz fotogalerię]