Studniówkowe szaleństwo za nami, ale wspomnienie dobrej zabawy pozostanie na zawsze!

2016.01.16

W zimowy wieczór 16 stycznia 2016r. w Best Western Grand Hotel miała miejsce "Studniówka 2016". Poloneza na ponad 400 osób  poprowadził Pan Dyrektor Dariusz Wojciechowski z uczennicą klasy 3i Agnieszką Klimek. W drugiej parze szli: Pani Dyrektor Monika Kajda z Bartłomiejem Grabowskim również z klasy 3i.
Potem miejsce na parkiecie zajęli uczestnicy poloneza pokazowego czyli 8 par z klas trzecich, które pod okiem Pani Jolanty Wołowiec przygotowały poloneza do muzyki Wojciech Kilara. Pięknie zatańczony, z wieloma interesującymi figurami, mógł się spodobać każdemu.
Następnie głos zabrali przedstawiciele klas trzecich, którzy w imieniu wszystkich uczniów złożyli podziękowania wychowawcom i całemu Gronu Pedagogicznemu za pracę włożoną w ich edukację i wychowanie. Po uczniach przyszedł czas na oficjalne otwarcie Studniówki 2016 r. przez Pana Dyrektora, a tuż po nastąpiło "otwarcie parkietu" walcem wiedeńskim odśpiewanym przez Magdalenę Kowalską z klasy 3e i Karolinę Musiał z klasy 3b do piosenki "Od nocy do nocy".
Potem miała miejsce całonocna zabawa, którą poprowadził DJ Dudek. Większość uczniów opuściła parkiet dopiero o 6 rano wraz z końcem studniówki, co świadczy o tym, że "Studniówka 2016" udała się znakomicie.
Uczestnicy poloneza pokazowego: Agata Dudek 3a, Jakub Brożyna 3a, Katarzyna Smolikowska 3a, Mateusz Cieplak 3a, Agnieszka Klimek 3i, Artur Marzec 3b, Magdalena Armata 3g, Michał Syska 3g, Agnieszka Łazarska 3g, Jakub Pawłowski 3g, Martyna Piotrowska 3h, Wojciech Cedro 3h, Emilia Reczka 3h, Robert Guliński 3h, Justyna Włodarczyk 3i, Igor Wójciak 3i.

 

[zobacz fotogalerię]