Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Mixtów

2016.02.15

 

Tradycją sportową w naszej szkole stały się walentynkowe rozgrywki w piłkę siatkową par mieszanych czyli mixtów. Również w tym roku uczestnicy dopisali i do turnieju zgłosiło się 12 par. Wśród nich najlepszą po raz kolejny okazała się para "Koprów" czyli Martyna Piotrowska i Wojciech Wojtachnio, obydwoje z klasy z 3h.

Kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej zajęli: "Korbelki" - Olga Niestuj 3c i Wojciech Korbel 3b  - II m. oraz "Teletubisie" - Aneta Perlak 3e  i Gabriel Feldman 3i - III m.

Pozostali uczestnicy turnieju to: "2f" - Katarzyna Babińska 2f i Jakub Skiba 2f,  "Spejson i Solaris" - Karolina Sitek 2b i Rafał Kurczyński 2b, "Wielomianki" -  Sylwia Wiśniewska 2b i Jakub Raczyński  2b, "Gumisie" - Katarzyna Smolikowska 3a i Bartłomiej Plech 2c, "Bonity" - Magdalena Wacławik 3e i Artur Moskal 3d, "Andrzej Team" - Natalia Pozłótka 3i i Bartłomiej Majcherczyk 3b, "Drużyna Actimela" - Natalia Mazaraki 2c i Jakub Stępień 2c, "Zagnańsk Record" - Anna Krzysztofek 2c i Michał Krzysztofek 2b, "Smuga Team" - Patrycja Błońska 1g i Mateusz Smuga 1d.

 

[zobacz fotogalerię]