Szkolna Liga Strzelecka


2017.06.25


Z roku na rok osiągnięcia w Szkolnej Lidze Strzeleckiej wzrastały. W roku szkolnym 2017/2016 Grupa Strzelecka stanęła na swoim wymarzonym I miejscu. Trzymamy kciuki za kolejny rok i będziemy dążyć do utrzymania mistrzostwa w kategorii pistolet mężczyzn, a w kategorii karabinek to mistrzostwo uda nam się zdobyć.

Gratulujemy również dziewczętom za III miejsce w pistolecie i znając ich determinację wierzymy, że kolejny rok będzie należał do nich.

 

Opiekunowie: Andrzej Kubera, Dariusz Nowak, Dorota Sokołowska.

 

I miejsce - w Szkolnej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Kielce 2016/2017 w kategorii „pistolet zespołowy mężczyzn”

Reprezentacja:

Sebastian Kozubek I b

Eryk Kowalczyk I a

Jacek Grot I a

Michał Dziarmaga II a

Kacper Siwek III g

 

III miejsce -€ w Szkolnej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Kielce 2016/2017 w kategorii „pistolet zespołowy kobiet”

Reprezentacja:

Katarzyna Bartkiewicz IIIh

Dominika Cudzik IIc

Natalia Wrębiakowska I d

Agnieszka Kołomańska Ib

Duda Patrycja II d

 

V miejsce -€ w Szkolnej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Kielce 2016/2017 w kategorii „karabinek zespołowy kobiet”

 

Osiągnięcia indywidualne uczniów:

I miejsce -€ Kacper Siwek -III g-€ w Szkolnej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Kielce 2016/2017 w kategorii „pistolet mężczyzn”

 

II miejsce - Michał Dziarmaga - II a -€ w Szkolnej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych miasta Kielce 2016/2017 w kategorii „pistolet mężczyzn”

 

Zapraszamy w nowym roku szkolnym 2017/2018 nowych kandydatów do Grupy Strzeleckiej.

(Informacje we wrześniu w sali 20)