„WALENTYNKI” w „TŁUSTY CZWARTEK”2018.02.08

Tegoroczny Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej z powodu terminu zimowych ferii odbył się z wyprzedzeniem, bo już 8 lutego 2018r., co z kolei zbiegło się w kalendarzu z „tłustym czwartkiem”. Była więc świetna okazja do spalenia tłustoczwartkowych kalorii, z której skorzystało 10 par.

Uczestnikami zmagań siatkarskich byli:

„POLAK SQUAD” – A. Wodyńska 2f i M. Polak 2f,

„KSIĘŻNICZKI” -  P. Radecka 1c i F.Solewicz 1c,

„FUNKCJA (N+D)” – N. Niemiec 1c i D. Cedro 1c,

„BEBOLKI” – K.Bęben 3d i D. Rusiecki 1b,

„RODZYNKI” – P. Błońska 3g i Mateusz Smuga 3d,

α HELISA” – „P. Bąk 3g i D. Zawłocki 3g,

„OPONKI” – W. Mizera 3f i M. Dziarmaga 3a,

„CHÓMANY” – N. Jarosińska 3f i A. Merwart 3f,

„FAWORKI” – A. Starostka 2d i W. Cak 3a,

„PĄCZUSZKI” – W. Ziarnik 1d i P. Niedzielski 3a.

Turniej rozegrano systemem brazylijskim, „do 2 przegranych spotkań”, a spotkanie obejmowało 1 set liczony do 21 punktów.

Wiele pojedynków, począwszy od pierwszego między FAWORKAMI a POLAK SQUAD (26 : 24), stało na bardzo wysokim poziomie, a uczestnicy zaprezentowali zarówno świetną technikę siatkarską jak i ciekawą taktykę, która wymuszała na przeciwniku zwinność, zwrotność oraz szybkość reagowania i ustawiania się do przyjęcia.

Po 5 godzinnych zmaganiach udało się wyłonić zwycięzców. Zostali nimi Katarzyna Bęben i Dominik Rusiecki, II miejsce zajęli Aleksandra Wodyńska i Mikołaj Polak a trzecie Wiktoria Mizera i Michał Dziarmaga.

Organizatorem i głównym sędzią zawodów była Dorota Wójciak, II sędzią Tomasz Kościak.Za obsługę fotograficzną odpowiedzialny był Wiktor Zasada z 1b, a za obsługę muzyczną Jakub Dworak z 1b.

Gratulujemy zwycięzcom, zapraszamy za rok !

[zobacz FOTOGALERIĘ]